Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Ostatnie w tym roku rozgrywki piłkarskie na obiektach sportowych w Rychtalu

Rok kalendarzowy powoli dobiega końca, podobnie jak i czas realizacji różnorodnych przedsięwzięć na obiektach sportowych w Rychtalu.W ostatnich dwunastu miesiącach odbyło się ponad czterdzieści różnorodnych imprez rekreacyjno-sportowych skierowanych dla wszystkich grup społecznych, począwszy od przedszkolaków a na seniorach skończywszy.

W tym czasie każdy mieszkaniec gminy Rychtal, miał możliwość przyjrzenia się temu co proponują animatorzy, Piotr Nasiadek i Mirosław Szydlik, i podjęcia decyzji o ewentualnym uczestnictwie. Już dzisiaj chcemy zaprosić do udziału w przyszłorocznych imprezach. Jeśli nie spełniliśmy oczekiwań niektórych mieszkańców, to prosimy o kontakt z nami, podkreślają animatorzy. My podejmiemy każde działanie sprzyjające rozwojowi kultury fizycznej w naszym regionie. Mamy jednocześnie nadzieję, że każde takie przedsięwzięcie spotka się z dużym zainteresowaniem, przede wszystkim pomysłodawców.

Ostatnim akcentem minionego roku w rychtalskiej hali sportowej był TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ dzieci i młodzieży w  wieku od 8 do 17 lat. I mimo tego że różnica wieku zawodników w jednej drużynie bywała dość znaczna, to jednak okazało się, że sport potrafi łączyć pokolenia. Starsi gracze wspomagali młodszych, młodsi widząc wsparcie doświadczonych zawodników, grali zdecydowaniej, przez co mecze stawały się momentami bardziej zacięte i ciekawsze pod względem taktycznym. Ostatecznie w grupie medalowej drużyn znalazły się zespoły:

1.   Miejsce i medale złote wywalczył zespół NIKE Team w składzie: Dominik Piontek – kap., Kevin Bizunowicz – br., Kacper Szczepaniak, Gracjan Dłubak i Dawid Mieseler.

2.      Miejsce i medale srebrne uzyskały FC Bułki – Filip Rogaliński, Kuba Bizunowicz, Mikołaj Olejnik, Filip Stanisławczyk – br., Kacper Stanisławczyk i Łukasz Mieseler – kap.

3.      Miejsce  i medale brązowe przypadły FC Bey w składzie: Patryk Michalski, Igor Nolbert, Karol Gos, Kamil Nolbert, Wojtek Talar i Nataniel Świerczyński.

Najwięcej bramek w turnieju zdobył Dominik Piontek, który zaliczył na swoim koncie cztery gole. Zaraz po rozgrywkach piłkarskich odbył się konkurs rzutów karnych. Najlepszym strzelcem okazał się Kevin Bizunowicz, miejsce drugie uzyskał Dominik Piontek, trzecie Filip Rogaliński.

W czasie meczów piłkarskich z ćwiczeń na siłowni skorzystała grupa młodzieży starszej.

Wszystkim uczestnikom zajęć rekreacyjno-sportowych serdecznie dziękujemy, że byliście z nami. Pamiętajcie, że animatorzy zrobią niewiele bez waszego wsparcia i czynnego udziału. Dlatego apelujemy do osób szczególnie tych, które nas jeszcze nie odwiedziły na rychtalskich obiektach sportowych, przychodźcie na boiska, rozmawiajcie o swojej wizji rozwoju kultury fizycznej w regionie, aby w pełni wykorzystać bazę jaką posiadamy.