Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Nowy sprzęt w OSP Proszów

      Dzięki staraniom prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej druha Jerzego Szymali, udało się nawiązać współpracę z firmą Velux z siedzibą w Namysłowie, która rozpatruje wnioski stowarzyszeń działających na rzecz społeczności lokalnej. Straż pożarna z Proszowa złożyła wniosek z prośbą o dofinansowanie zakupu aparatów powietrznych, dzięki którym działania strażaków stają się skuteczniejsze i bezpieczniejsze a tym samym osoby poszkodowane mogą być szybciej ewakuowane z miejsca zdarzenia.

Czytaj więcej: Nowy sprzęt w OSP Proszów

"Maniek" wóz strażacki GBA Star 244 przekazany przez OSP Lusowo na aukcję WOŚP

W imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej Lusowo (gmina Tarnowo Podgórne, powiat poznański) oraz Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne śpieszymy poinformować, że podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytowany będzie "Maniek" WÓZ STRAŻACKI GBA Star 244 w zabudowie JZS typ 005.

Czytaj więcej: "Maniek" wóz strażacki GBA Star 244 przekazany przez OSP Lusowo na aukcję WOŚP

Zawody strażackie 18.06.2017

18 czerwca 2017r. na boisku sportowym w Rychtalu odbyły się zawody strażackie. Wójt Gminy Rychtal Czesław Balcerzak otworzył imprezę i przywitał przybyłych gości. W zawodach brało udział około 130 strażaków OSP z terenów gminy Rychtal. Przewodniczącym  komisji sędziowskiej był aspirant sztabowy Jacek Szczepaniak.

Czytaj więcej: Zawody strażackie 18.06.2017