Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU!

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to ważne i długo oczekiwane wydarzenie dla wszystkich przedszkolaków. Już wiele dni wcześniej dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rychtalu „pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.Jednak tegoroczna aura ( brak mrozu, śniegu i lodu) zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: Czy uda  się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola???   Ale brak białego puchu nie zmylił Świętego Mikołaja i ku radości dzieci -  oczekiwany przez cały rok Gość 6 grudnia przysłał swoje „pomocniczki’ Mikołajki. Zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w ŻÓŁTEJ SALI i  usłyszały  dźwięk dzwoneczków, co było dowodem, że Mikołaj jest już w przedszkolu. Jakie było zdziwienie dzieci, gdy z ciężkimi i  ogromnymi workami do sali wkroczyły radosne Mikołajki. Dzieci  powitały Gości głośnymi brawami i chociaż na wielu twarzyczkach pojawiło się zdziwienie, niedowierzanie i lęk, to wesoła muzyka, wspaniała zabawa  i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że wszystkie dzieci bawiły się razem z Mikołajkami doskonale.

 

Po wspólnej zabawie dzieci otrzymały upragnione prezenty i uwieczniły spotkanie wspólnymi fotografiami. Gdy pomocniczki Świętego Mikołaja opuściły nasze przedszkole,   na twarzach dzieci jeszcze przez długi czas gościł uśmiech i szczęście.

Szkoda, że tak wyjątkowy Dzień zdarza się tylko raz w roku!!!