Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie,

Którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.

Lecz wiedzą o nim dzieci, i to już nie od dzisiaj

Dziś święto nad świętami:

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

We wtorek 28.11.2017 roku w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień.

Zabawa z misiem zaczęła się od porannej gimnastyki z misiem do piosenki "Kubusia Puchatka", później były misiowe konkursy, zagadki, wspólne tańce. 
Jednak najwięcej radości sprawiły dzieciom odwiedziny prawdziwego Pluszowego Misia, który opowiedział dzieciom o sobie, rozmawiał i żartował, a także zadawał dużo misiowych pytań. Okazało się, że nawet misiowe zagadki nie były dla dzieci trudne. Wszystkie przedszkolaki chciały przytulić się do naszego gościa. Następnie dzieci zaprosiły misia do tańca i wspólnej zabawy.

Na pożegnanie Pluszowy Miś podarował dzieciom słodką niespodziankę- misia Lubisia. 

W szatni można było podziwić prace konkursowe wykonane przez dzieci i ich rodziców. Było bardzo „misiowo” i kolorowo. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom za wielkie zaangażowanie w wykonaniu prac.

 Dzień Pluszowego Misia był bardzo radosnym dniem, pełnym wrażeń i emocji. Dlatego też zostanie wpisany na stałe do kalendarza uroczystości przedszkolnych.

 

Dzień Pluszowego Misia przygotowała i prowadziła nauczycielka Daria Maciej.