Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę” 

       W Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu Dzieci z grupy Pomarańczowej przystąpiły do 10 edycji programu edukacyjnego „Mamo, tato wolę wodę”.  W ramach programu dzieci brały udział w cyklu zajęć, których głównym celem było podniesienie poziomu wiedzy na temat właściwości wody, jej wpływu na życie i zdrowie człowieka oraz w zajęciach dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia.

Czytaj więcej: Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę” 

PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W RYCHTALU NA WYCIECZCE W „EKOZAGRODZIE”

        Dnia 12 czerwca 2018 r. została zorganizowana wycieczka do EKOZAGRODY w Staniszczach Małych koło Opola.  Tam w podziale na mniejsze grupy dzieci brały udział w różnych warsztatach. Było to między innymi: dojenie sztucznej krowy, pieczenie ekologicznych ciasteczek, malowanie kwiatka ekologicznymi farbami. Dzieci dowiedziały się również wielu interesujących rzeczy na temat pszczół oraz zobaczyły pasiekę. W przerwach między poszczególnymi zajęciami spędzały czas na placu zabaw oraz jeździły na gokartach.

Czytaj więcej: PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W RYCHTALU NA WYCIECZCE W „EKOZAGRODZIE”

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

      Międzynarodowy   Dzień   Dziecka, to bardzo oczekiwany przez nasze przedszkolaki DZIEŃ. Jako, że  tym roku przypadł w piątek, więc wszystkie atrakcje i niespodzianki dla dzieci czekały  do poniedziałku.  4 czerwca na placu zabaw „pojawiły” się niespodzianki – dmuchane zamki  (sponsorowane przez pana Marcina Bożka). Dzieci przez cały dzień mogły do woli oddać się nieskończonej zabawie. Nad właściwym funkcjonowaniem tych atrakcji czuwał przedstawiciel Rady Rodziców – pan Łukasz Finster.

Czytaj więcej: DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU