Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU!

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to ważne i długo oczekiwane wydarzenie dla wszystkich przedszkolaków. Już wiele dni wcześniej dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rychtalu „pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.Jednak tegoroczna aura ( brak mrozu, śniegu i lodu) zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: Czy uda  się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola???   Ale brak białego puchu nie zmylił Świętego Mikołaja i ku radości dzieci -  oczekiwany przez cały rok Gość 6 grudnia przysłał swoje „pomocniczki’ Mikołajki. Zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w ŻÓŁTEJ SALI i  usłyszały  dźwięk dzwoneczków, co było dowodem, że Mikołaj jest już w przedszkolu. Jakie było zdziwienie dzieci, gdy z ciężkimi i  ogromnymi workami do sali wkroczyły radosne Mikołajki. Dzieci  powitały Gości głośnymi brawami i chociaż na wielu twarzyczkach pojawiło się zdziwienie, niedowierzanie i lęk, to wesoła muzyka, wspaniała zabawa  i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że wszystkie dzieci bawiły się razem z Mikołajkami doskonale.

Czytaj więcej: MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU!

Dzień Dyni

BYŁO U NAS  BARDZO POMARAŃCZOWO CZYLI  DYNIOWO

„Jak przyjemnie i wesoło
kiedy dynia krąży wkoło
Dynia tu, dynia tam,
dynia krąży tu i tam”.

  

      W czwartek 26.10.2017 roku w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu obchodziliśmy ,,Dzień Dyni”. Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola przebrane w ,,stroje dyniowe”, wyglądały przepięknie a przedszkole zamieniło się w dyniową krainę.

Czytaj więcej: Dzień Dyni