Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Finał VI Powiatowego Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

      W dniu 7 czerwca 2017 roku odbył się finał VI Powiatowego Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, który został zorganizowany przez Gimnazjum w Rychtalu. W tym roku w konkursie udział wzięli uczniowie z gimnazjów:  Kępna, Opatowa, Trzcinicy, Perzowa, Bralina i Rychtala.

Czytaj więcej: Finał VI Powiatowego Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

UROCZYSTOŚCI ROCZNICOWE W RYCHTALSKIM GIMNAZJUM

- UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

- FINAŁ SZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNO – HISTORYCZNEGO Z OKAZJI 630 ROCZNICY RELOKACJI RYCHTALA

 

      W dniu 8 listopada 2016r., w Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Rychtalu, odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości oraz finał Szkolnego Konkursu Informatyczno – Historycznego z okazji 630 Rocznicy Relokacji Rychtala, przygotowany przez Panią Izabelę Ambrozik, Pana Piotra Nasiadka i Pana Piotra Szczurka.

Czytaj więcej: UROCZYSTOŚCI ROCZNICOWE W RYCHTALSKIM GIMNAZJUM

Matematyczne sukcesy uczniów Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Rychtalu

       Kamil Kula po raz drugi laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Dnia 11 kwietnia 2017r. w Auli Uniwersyteckiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uroczystości przyświecało motto: „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”. Nagrody wręczał w imieniu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dr Krzysztof Błaszczyk Wicekurator Oświaty.

Czytaj więcej: Matematyczne sukcesy uczniów Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Rychtalu

RYCHTALSCY GIMNAZJALIŚCI DOŚWIADCZAJĄ, UCZĄ SIĘ I WSPIERAJĄ NAJMŁODSZYCH

     W dniu 2 czerwca 2016 r., na przyszkolne boisko rychtalskiego gimnazjum przybyła miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, pod kierunkiem Komendanta Gminnego OSP w Rychtalu, Tomasza Banaszczyka. Celem spotkania z uczniami było pokazanie i uświadomienie młodzieży jak ważna jest pierwsza pomoc przedmedyczna w czasie zaistnienia wypadku drogowego, w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia ludzkiego.

Czytaj więcej: RYCHTALSCY GIMNAZJALIŚCI DOŚWIADCZAJĄ, UCZĄ SIĘ I WSPIERAJĄ NAJMŁODSZYCH